Pielgrzymka do Włoch - 7 dni - WACTUR

Biuro PTTK Sanok oraz Biuro WACTUR zapraszają na wycieczkę:

Pielgrzymka do Włoch - 7 dni

13 - 19.10.2018 r.

 

 

Program wyjazdu

1 dzień (Sobota) /13.10.2018/wlochy1

Wyjazd z Polski (Sanok godz. 3:40, Krosno godz. 4:40, Jasło godz. 5:20, Nowy Sącz godz. 7:00) przejazd przez terytorium Słowacji, Austrii do Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (Niedziela) /14.10.2018/

Śniadanie, przejazd do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji: przepłynięcie statkiem Kanałem Grande do placu Św. Marka – Most Rialto, Most Westchnień, Bazylika Św. Marka, spacer przez centrum historyczne, powrót spacerem na parking. Przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Plac Prato. Przejazd w okolice Rimini. Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (Poniedziałek) /15.10.2018/

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Republiki San Marino, zwiedzanie: Bazylika Domu Matki Bożej, cmentarz żołnierzy polskich. Przejazd do Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień (Wtorek) /16.10.2018/Włochy pół na pół1

Śniadanie. Przejazd do historycznego centrum „wiecznego miasta”: Kwirynał, Fontanna di Trevi, Plac i schody Hiszpańskie. Następnie Watykan: Placi i Bazylika Św. Piotra, grób Papieża Jana Pawła II. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień (Środa) /17.10.2018/

Wczesne śniadanie. Przejazd na Plac Św. Piotra. Udział w audiencji generalnej (zależne od obecności Papieża). Dalszy ciąg zwiedzania Rzymu: Bazylika Św. Jana na Lateranie. Następnie: Św. Schody, Bazylika Santa Maria Magiorre, Koloseum, Łuk Konstantyna, Piramida, Bazylika Św. Pawła za Murami, Kościół Santa Maria in Cosmedin, „Usta Prawdy”, Plac Wenecki, Kapitol, Fora Cesarskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień (Czwartek) /18.10.2018/

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie: Bazylika Matki Boskiej Anielskiej, Bazylika Św. Klary i Św. Franciszka. Spacer do centrum historycznego i czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez terytorium Austrii i Słowacji.

7 dzień (Piątek) /19.10.2018/

Powrót na miejsce zbiórki w godzinach dopołudniowych.

 

CENA:  1.350 zł (wyjazd z Nowego Sącza)

UWAGA!!! Dopłata do wyjazdu z Sanoka 120 zł, Krosna, Jasła 100 zł

 

Cena zawiera: Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja), 5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Wyżywienie wg programu, Opiekę pilota przewodnika, Kawę oraz herbatę podczas przejazdów, Ubezpieczenie (NW, KL).

Cena nie zawiera:

  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+550 zł/os),
  • Biletów wstępów i rejsów, opłat wjazdowych do miast, oraz zestawów TOUR-GUIDE: 25EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze,
  • Napoi do kolacji,
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie,

Biletów wstępów i rejsów, opłat wjazdowych do miast, oraz zestawów TOUR-GUIDE: 25EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze