WŁOCHY PÓŁNOCNE

WŁOCHY PÓŁNOCNE

13 - 19.08.2018 r.

Program wyjazduwłochy północne

Dzień 1 (Poniedziałek) /13.08.2018/
Wyjazd z Polski (Sanok 2:40, Krosno 3:40, Jasło 4:20 Nowego Sącza o godzinie 06:00). Przejazd do Włoch przez Słowację lub Czechy i Austrię z krótkimi postojami. W okolicach Wenecji zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 (Wtorek) /14.08.2018/
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Rapallo, spacer po kurorcie z wielką przystanią i ładnym starym miastem. Następnie wizyta w Portofino, malowniczym miasteczku na przylądku Monte di Portofino, otoczonym cyprysami i oliwkami. Przejazd do hotelu w okolicach Genui. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 (Środa) /15.08.2018/ 
Śniadanie. Przyjazd do Genui. Zwiedzanie: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Przejazd do San Remo, najsłynniejszego kurortu nad Morzem Liguryjskim, znanego z festiwali, kasyna gry i targów kwiatowych. Spacer po Corso
włochy północne1dell’Imperatrice z egzotycznymi palmami i zwiedzanie La Pigna – malowniczego średniowiecznego starego miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 (Czwartek) /16.08.2018/ 
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Mediolanu – kosmopolitycznej stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza del Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, Castello Sforzesco. Przejazd do hotelu w okolicy Werony. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 (Piątek) /17.08.2018/ 
Śniadanie. Przejazd nad Jezioro Garda, największe i najpopularniejsze jezioro włoskie. Droga wiedzie do Sirmione z bajkowym zamkiem rodziny Scaligerich, następnie do Limone z gajami cytrusowymi. Przejazd do Werony, zwiedzanie: rzymski amfiteatr Arena, Piazza dei Signori, Casa Capuleti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 (Sobota) /18.08.2018/ włochy północne2
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Madonny di Campiglio. Spacer po najsłynniejszym kurorcie narciarskim Włoch. Przejazd kolejką na jeden ze szczytów Dolomitów. Przejazd Południowym Tyrolem- tzw. -doliną słońca” do Trydentu. Zwiedzanie stolicy regionu Trentino: historyczne centrum z romańską katedrą, fontanną Neptuna oraz budynkami, których fasady pokryte są kolorowymi freskami, zamek Buon Consiglio. Przejazd przełęczą Brenner w kierunku Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.

Dzień 7 (Niedziela) /19.08.2018/
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

 

CENA:  1.600 zł (wyjazd z Nowego Sącza)

UWAGA!!! Dopłata do wyjazdu z Sanoka 120 zł, Krosna, Jasła 100 zł

 

Cena obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja), 5 noclegów w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji, Opiekę pilota- przewodnika podczas całej podróży, Ubezpieczenie KL, NNW, Opłaty wjazdowe do miast

Cena nie obejmuje: Dopłaty do pokoju 1-osobowego (550 PLN), Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, urzyczenia urządzeń TOUR GUIDE oraz taksy klimatycznej (obligatoryjnie 100 EUR)Napoi do obiadokolacji, Świadczeń nie wymienionych w ofercie.