ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze 

13.07.2019 r. (sobota)

 PROGRAM:

Wyjazd z:energylandia

  • Sanoka o godzinie 5:00 z parkingu obok Kauflandu ul. Królowej Bony 10,
  • Krosna o godzinie 6:00 z przystanku obok "starego cmentarza", ul. Krakowska,
  • Jasła o godzinie 6:30 z placu obok JDK, ul. Kołłątaja 1.

Przejazd do Zatoru. Pobyt w największym w Polsce Rodzinnym Parku Rozrywki (około 7 godzin). Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

ENERGYLANDIA to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce!  Nasi goście spędzają u Nas całe dnie korzystając z blisko 60 atrakcji (dokładnie 57) rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych. Także 4 sceny widowiskowe energylandiaa(dwa teatry i dwa amfiteatry) na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne (mapping 3D). Na terenie naszego Parku można także znaleźć niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. Wszystkich lubiących gadżety i pamiątki zapraszamy do aż 9 dedykowanych sklepów. Nasze atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 3 strefy: Dla najmłodszych „Bajkolandia”, Familijna, Ekstremalna.

Cena:  120 zł (niezrzeszeni)

            110 zł (członkowie PTTK i młodzież do 16 lat)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, usługa pilota.

Płatne dodatkowo: bilet wstępu do Energylandi (cena ważna do 19.06.2019 i może ulec zmianie): 109 zł osoby dorosłe, 59 zł dzieci do 140 cm wzrostu - płatne przed wycieczką w biurze PTTK